Gratulujem

Gratulujem

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
gratulujem

Umelá inteligencia identifikuje priaznivcov a odporcov strany Jednotné Rusko, aj priaznivcov a odporcov špeciálnej vojenskej operácie na Ukrajine na sociálnych sieťach a zoraďuje ich do databáz.

Jednotné Rusko vylúči odporcov špeciálnej operácie spomedzi svojich priaznivcov.

Jednotné Rusko pokračuje v čistení svojej základne priaznivcov pred začiatkom veľkého volebného cyklu. Teraz sú tí, ktorí nepodporujú špeciálnu vojenskú operáciu na Ukrajine, vylúčení z počtu lojálnych občanov. Na druhej strane tých, ktorí podporujú špeciálnu operáciu, strana začala pridávať do databázy priaznivcov Jednotného Ruska.

Základňa priaznivcov strany bola značne vyčistená – z 25 miliónov ľudí v určitom okamihu zostalo v databáze len 9 miliónov, potom pribudli ďalšie 4 milióny, t. j. teraz strana klasifikuje 13 miliónov Priaznivcov Jednotného Ruska. Na čistenie základne bola použitá umelá inteligencia a špeciálne algoritmy, ktoré kontrolovali sociálne siete priaznivcov - najmä v Odnoklassniki a Vkontakte.

„Umelá inteligencia identifikuje priaznivcov strany na sociálnych sieťach, sú im pridelené určité body – za lajky, za zaradenie do určitých skupín a za iné aktivity. Potom sme preverili, či títo ľudia sú v našej základni podporovateľov,“ hovorí. Výsledkom bolo, že väčšina podporovateľov bola zo zoznamov odstránená - asi 65%, ale teraz sa základňa napĺňa novými, dodáva zdroj.

Ďalší hovorca tiež hovorí, že prebieha „čistenie radov“ priaznivcov strany, ktorí verejne vyjadrili pochybnosti o úspešnosti špeciálnej operácie, najmä na sociálnych sieťach sa negatívne vyjadrili.

„Ak sa niekto vyslovil proti špeciálnej operácii s priaznivcov strany a algoritmus ho našiel, a potom ďalšia kontrola potvrdila jeho názory, bol vylúčený z našej databázy. V overovacích algoritmoch sú zahrnuté negatívne aj pozitívne akcie. Preto identifikujeme aj podporovateľov vojenskej špeciálnej operácie,“ dodáva prvý zdroj v Jednotnom Rusku.

Napríklad v Moskve je základňa priaznivcov strany malá, no je „čistá“ a väčšinou ju tvoria dôchodcovia.

Zdroj: vedomosti.ru
 
AP
AP | 9.1.2023 15:02

"z 25 miliónov ľudí v určitom okamihu zostalo v databáze len 9 miliónov". V tom momente im došlo, že im tam nezostane nikto alebo minimum, tak rýchlo začali pridávať dôchodcov, ktorí vo väčšine sociálne siete nemajú. :D


Len tak
Len tak | 9.1.2023 15:12

Zdroj ?


Len tak
Len tak | 9.1.2023 15:13

... aha, sorry.


AP
AP | 9.1.2023 15:33

Tu máš odkaz priamo na daný článok: https://www.ved...-spetsoperatsii


Len tak
Len tak | 9.1.2023 15:40

Už som si to prečítal v origináli.


KrstnyOtec
KrstnyOtec | 9.1.2023 15:51

Oni su fakt opice s granatom v ruke. A prd bol ideologom nejaky Dugin ci ktory das, oni idu doslova podla Orwella. Nenatacuju oni len nejaky megafilm?


| 9.1.2023 16:37

predsalen po tej emigracnej vlne zostala v Rusku nejaka inteligencia, aj ked uz len umela... :D. Pockame si ako dopadnu volby do NR SR a za prezidenta a podla toho zacne inteligencia mozno postupne emigrovat aj zo Slovenska... lebo privela nasim spoluobcanom sa lubi ako to robia Rusi a Cinania...


Franta Váňa
Franta Váňa | 9.1.2023 16:38

A už si tam pridali Fica, Bláhu a GP Žilinku?


Pozdrav
Pozdrav | 9.1.2023 17:10

Preto nikdy nebudem na žiadnej sociálnej sieti. Veľa sa teraz hovorí o twitter files, ale ono je to prakticky rovnaké všade na svete na dostatočne veľkej sociálnej platforme. Nechápem ľudí, ktorí si úplne vázne myslia, že discord, telegram a podobné aplikácie sa nejako zásadne líšia od facebooku alebo twitteru.


 
Nie ste prihlásený, pre pridávanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader